Profile

Join date: Nov 8, 2022

About


bitcoin360ai kaunas


Paramos Maksimali atminties talpa: 32GCrypto smėlio arena

Lustų rinkinys: už H61

Nuotrauka yra tik pavyzdinio pobūdžio, skirta pademonstruoti prekės savybes. Nuotraukoje nurodyta prekė neatspindi konkretaus prekės modelio.

Pristatysime į namus lapkričio 22 d. (399 €)

dydis: 322 x 188mmKitų pardavėjų pasiūlymai (6): Garso plokštės lustas:

SO-DIMM-14% Šiuo kainoženkliu yra pažymėtos prekės, kurioms taikomos kainos yra sumažintos lyginant su ta prekės kaina, kuri galiojo anksčiau ir yra nurodyta prekės aprašyme. Siūloma prekės kaina dėl techninių kliūčių kai kurioms prekėms gali būti pradėta taikyti kelios valandos iki pasiūlymo pradžios. Dėl techninių kliūčių kelios valandos po pasiūlymo pabaigos prekės skelbime ir prekės kortelėje kaina gali skirtis.

Konkretaus pardavėjo pasiūlymams galioja tik tos sąlygos, kurios nurodomos prie tokio pardavėjo parduodamos prekės, ir už visą informaciją juose (įskaitant kainas) atsako konkretus pardavėjas.

Darbo aplinka: 0-95% santykinis oro drėgnumas, nesikondensuojantis, -20°c-60°cKomunikacija Garsas CPU FAN, 1 x Clear cmos jungtis, SATA, 1 x priekinio skydelio jungtis

labai Mažeikiuose. Rekvizitai.lt

Crypto smėlio arena er á Facebook. Fyri at seta teg í samband við Crypto smėlio arena, kom á Facebook nú.Crypto smėlio arena er á Facebook. Fyri at seta teg í samband við Crypto smėlio arena, kom á Facebook nú.Crypto smėlio arena@CryptoSmelioArena

Kita


bitcoin360ai kaunas

More actions